Kontakta DRF:s styrelse

För att skicka ett meddelande till vår styrelse skriver du till dietisternasriksforbund@drf.nu . Du kan också scrolla ner för att hitta kontaktuppgifter till styrelsens medlemmar. För frågor gällande hemsidan, kontakta hemsida@drf.nu. För frågor gällande ekonomi, fakturor eller ersättning, kontakta ekonomi@drf.nu.


Kontakt till enskilda styrelsemedlemmar

Susann Ask – Ordförande
susann.ask@drf.nu

Agnes Arvidsson – Vice ordförande
agnes.arvidsson@drf.nu

Alexandra Eriksson Frisk – Kassör
alexandra.eriksson.frisk@drf.nu

Diana Karlsson – Sekreterare
diana.karlsson@drf.nu

My Green – Ledamot
my.green@drf.nu

Karin Haby – Ledamot
karin.haby@drf.nu

Emma Nisukangas – Ledamot
emma.nisukangas@drf.nu

Oscar Forell – Studeranderepresentant
oscar.forell@drf.nu